info@monrealprojeyonetim.com

0212 809 90 46

Neden Monreal Proje Yönetim ve Danışmanlık?

Faaliyetlerimizi, profesyonel bir anlayış ve hukuki mevzuat kapsamında yürütmekte olduğumuz için hizmet verdiğimiz apartman ve site sakinleri arasındaki “komşuluk” ilişkileri zarar görmemektedir.

Apartman ortak yaşamında ve komşuluk ilişkilerinde sorunlara neden olan apartman ve site yönetimini her türlü teknolojik imkanları kullanarak sağlamaktadır. Mevcut yasa ve yönetmeliklere göre apartman site ya da iş merkezlerinin kiracı yada malikler arasındaki sorunlarını en aza indirgeyerek en iyi hizmeti almalarına imkan vermekte, huzurlu bir yaşam sunmaktadır.

Monreal Proje Yönetim, hizmet verdiği apartman, siteler ve diğer tesislerde her türlü temizlik, teknik, güvenlik ve diğer hususlar Monreal Proje Yönetim güvencesi ile yapılmakta, sorunlara kısa sürede ve kalıcı çözümler bulunmaktadır. Monreal Proje Yönetim, başta zaman olmak üzere diğer imkan ve vasıtaların boşa harcanmasına fırsat vermemekte ve Sizlere her konuda tasarruf yapma imkanları sağlamaktadır. Monreal Proje Yönetim Yönetim, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit ve tarafsız bir yönetim sunmaktadır.

Monreal Proje Yönetim Yönetim, hizmet verdiği apartman ve sitelerde, idari, teknik, güvenlik ve yönetimsel konularda her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır. Apartman ve sitelerin geliştirilmesi ve modernleştirilmesi ile ilgili olarak talep edilmesi durumunda projeler hazırlamakta, uygulamakta ve her türlü desteği sağlamaktadır. Monreal Proje Yönetim Yönetim Hizmetleri, yönetim hizmeti verdiği apartman, site ve diğer tesislerde bütçe hazırlama, teknik bakım, işletme, kiracılarla ilişkiler vb konularda bilgisayar destekli veritabanı üzerinden müşteri taleplerine ve/veya sorunlarını en kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

Monreal Proje Yönetim, hizmet sektöründe %99 başarının bile yetersiz olduğu, %1 hatanın yapılan bütün hizmeti ve emeği yok edeceğinin bilinci ile faaliyet göstermekteyiz. Bu maksatla, personelimize bizimle çalışmaya başlarken “görev öncesi” ve göreve başladığı zaman “görev başı eğitimi” vermekte ve yaptığımız denetlemelerde görülen noksanlıklar zamanında düzeltilmektedir. Apartman ve sitelere verilen hizmetlerde “şeffaf” ve “denetlenebilir” politika izlenmekte, özellikle aidat ve harcamalar konusunda ilgili denetim kurullarının rutin kontrollerini sözleşmelere dahil etmektedir.

Hizmet sağlanan apartman ve sitelerde “kalite standardı” olarak en yüksek seviyeyi sağlamayı taahhüt etmekte ve bunu “sosyal sorumluluk” olarak dikkate almaktadır.
Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşınız.

LÜTFEN TEKLİF ALINIZ

Bizimle İletişime Geçin :

Monreal Proje Yönetim Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş

Adres Maslak Mah. Maslak Meydan Sokak No: 3 Veko Giz Plaza Kat: 18 Sarıyer - İstanbul
Telefon 0212 809 90 46
Email info@monrealprojeyonetim.com
Takip Edin