info@monrealprojeyonetim.com

0212 809 90 46

Yeminli Tercümanlık Hizmeti

Son yıllarda özellikle yabancılara artan mülk satışı beraberinde tapularda yeminli tercüman gereksinimini ve zorunluluğunu arttırmıştır. Firmamızda Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere yeminli tercümanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Ülkemize ve bölgemize gelen yabancılara bankacılık hizmetlerinde,  alım satım işlemlerinde, noterde ve gerektiği her yerde tercümanlık hizmetleri sunmaktayız. Bildiğiniz üzere tapu işlemlerinde resmi dil Türkçedir. Bundan dolayı tapu dairelerinde işlem yapabilmek için satışı yapacağınız kişi için bildiği dil ile ilgili tercüman bulundurma zorunluluğu vardır. Bu tercümanın dil bilmesi yeterli değildir. Tercümanın noter zaptının olması ve adli yemin alması gerekmektedir.

Yabancıların ülkemizde yaşadığı şartların kalitesini arttırmak için özenle ve hassasiyetle verilen tercümanlık hizmeti kapsamında, talepler doğrultusunda çeşitlilik görülmektedir. Yazılı ve noter tasdikli belgeler hazırlanır. Adli işlemlerde, polislik işlemlerde, bankalarda yapılacak olan işlemlerde ve noterliklerde yapılacak tüm işlemlerde sözlü ve yazılı tercümanlık hizmetleri verilir. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde olduğu gibi tercümanlık hizmetlerinde de profesyonel kadromuz ve kaliteli hizmet güvencemiz ile çalışmaktayız. Misafirlerimizi karşılamak konusundan başlamak üzere, onların konaklayacağı yerlerin isteklerine göre belirlenmiş olmasına, kullanacakları araçlara, konaklayacakları evlerin bakım ve onarım, bahçe düzenlemesi, temizliği gibi konuların tamamında hizmet veren firmamız, tercümanlık konusunda da siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır. Ülkemizde bulunan tüm yabancı misafirlerimizin ihtiyaçları düşünülerek vermiş olduğumuz tercümanlık hizmeti;  toplantılarda, seminerlerde, konferanslarda, iş görüşmesinde, yabancı konuk ağırlama, yabancı tapu satışları, yabancı noter evrak işleri vb. durumların tamamını kapsamaktadır.

Kalitesinden asla taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en üst ilke benimseyen çalışma anlayışımızla iş ahlak ve etiğine uygun kurallar çevresinde çalışmaktadır.  Tercümanlık mesleğinin gerektirdiği ahlaki değerleri en ince noktasına kadar bilen ve tüm çalışmalarında bu anlayış dâhilinde hareket eden kadromuz ile hizmet vermekteyiz. 

Yasal zorunluluk dâhilinde olan tüm tapu işlemleriniz için ve günlük hayatta gerek duyduğunuz tüm işlemleriniz için tercümanlık hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kalite ve güven ilkemizden feragat etmeden yapılacak tüm işlemleriniz için uzman kadromuz ve profesyonel iş ahlakımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor olacağız.

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşınız.

LÜTFEN TEKLİF ALINIZ

Bizimle İletişime Geçin :

Monreal Proje Yönetim Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş

Adres Maslak Mah. Maslak Meydan Sokak No: 3 Veko Giz Plaza Kat: 18 Sarıyer - İstanbul
Telefon 0212 809 90 46
Email info@monrealprojeyonetim.com
Takip Edin