info@monrealprojeyonetim.com

0212 809 90 46

Monreal Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Mali Müşavir ve Uzman Avukatlar gözetiminde yetkin, genç ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Hedefimiz müşterilerimiz ile bire bir iletişim kurarak güven üzerine bir hizmet anlayışı sunmaktır. Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup,aidatları belirler,tebliğ eder, toplar ve muhasebeleştirir. Amacımız bina sakinleri arasındaki sorunları profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturarak, maddi ve manevi kayıpları önlemek, zamandan tasarruf ederek adil çözümler sunar.Site sakinlerimize prestijli,konforlu ve huzurlu bir yaşama dair olması gereken standartları sağlamaktır.

Profesyonel Bina ve Site Yönetimin Faydaları Nelerdir?
Zamanla değişen ve gelişen yöneticilik anlayışı sayesinde site yönetimlerinde profesyonel site yönetimi önemli bir hal aldı. Profesyonel site yönetimi sayesinde işinde uzman kişiler sitenin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilme kapasitesine sahiptir.

Profesyonel Bina ve Site Yönetiminin Faydaları;
Profesyonel site yönetimi ile yönetilen sitelerde yönetici sitede oturan kişilerden oluşmadığı için komşuluk ilişkileri zarar görmez ve karşılaşılan problemler nedeniyle kat malikleri arasında husumet meydana gelmez. Mali konular konusunda önemli hizmetler sunan profesyonel yönetim sistemi sayesinde yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçilebilecektir. Profesyonel site yönetimleri bünyesinde çalışan avukatlar sayesinde herhangi bir hukuki konuda sıkıntı yaşanılmasının önüne geçilebilmektedir. Hukuki sorunlar şirket bünyesinde çalışan avukatlar sayesinde çözülerek siteye zarar gelmesinin önüne geçilir.

Bina, Site ve Rezidanslar Neden Profesyonel Yöneticilere İhtiyaç Duyar?
Monreal Proje Yönetim ve Danışmanlık olarak profesyonel rezidans yönetimi, konutların yönetimlerinde klasik yaklaşımlardan biri olan kat sahipleri arasından seçilen yöneticiler tarafından en doğru şekilde yapılamamaktadır. Bunun sebebi bu kişilerin kendilerine ait bir özel yaşamları ve yürütmek zorunda oldukları farklı işlerin de mevcut olmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla yüzlerce kişinin yaşadığı bir toplu konutta tüm ihtiyaç duyulan hizmetlerin uygun şekilde tek bir yönetici tarafından sağlanması, düzenlenmesi, tüm bunlar için gereken bütçenin hesaplanması ve yıllık giderlerin aşılmaması söz konusu değildir. Firmamız da bunu kendi işi olarak yapan ve başka bir meşguliyeti olmayan, apartman yönetimi hakkında tecrübeli ve satın alınacak tüm hizmetler konusunda en iyisini bilen kişileri hizmetinize sunmaktadır. 
Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşınız.

LÜTFEN TEKLİF ALINIZ

Bizimle İletişime Geçin :

Monreal Proje Yönetim Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş

Adres Maslak Mah. Maslak Meydan Sokak No: 3 Veko Giz Plaza Kat: 18 Sarıyer - İstanbul
Telefon 0212 809 90 46
Email info@monrealprojeyonetim.com
Takip Edin