info@monrealprojeyonetim.com

0212 809 90 46

Gayrimenkul Alım Satım Hizmetleri

Hayatınız boyunca yapacağınız belki de en büyük harcama olacaktır konut almak. Bunun için konusunda uzman bir danışmana ihtiyacınız olması kaçınılmadır. Gayrimenkul alım satım işlerinizin tamamını, donanımlı ve konusunda uzman danışmanızla sorunsuz bir şekilde halletmeniz için veriyoruz bu hizmeti.

Almayı yada satmayı düşündüğünüz konutun, konumundan, değerinden, içine gerekli olan ekstra masraflardan, alım yada satım konusunda gerekli prosedür işlerin takibinden kısacası, alıma ya da satıma konu tüm başlıkların işleyiş ve sonuca ulaştırılmasında pay sahibi olmak istiyoruz. Alım ya da satım yapacağınız durumda sizi doğru yönlendiren, konumun size getireceği olumlu ya da olumsuz etkilerden haberdar olan, konut değerleme ve değerlendirme konularında uzman danışmanlarca çalışacaksınız.

Değerinin altında yapılacak bir satışta alan ne kadar memnun gibi görünse de sonuçta bu değer farkının aracı kurumca fark edilemediğinin bilincindedir. Bu yüzden biz yaptığımız tüm işlerde olduğu gibi gayrimenkul alım satım işlerinde de müşteri odaklı mutlak memnuniyet ilkesiyle çalışmaktayız. Bu açıdan bakıldığında bilinçli alıcının memnun, fakat farkında olduğu rahatsız edici bir ortam yaratılmasının bizlere negatif referans olacağını göz ardı edemeyiz. Tüm müşterilerimiz için, danışmanlarımız özel çalışmalar yaparak alım-satım hassasiyetindeki detayların bir bütün olarak araştırmaktadır.

Emlakçılık ile gayrimenkul danışmalığı arasındaki farkların bilincinde olan bir firma olarak sizlere emlakçılık hizmeti değil gayrimenkul danışmalığı hizmeti verdiğimizden emin olmanızı istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki, emlaçılık sizin evinizi alacak ya da satacak tüm müşteri potansiyeli için komisyon işi yapmaktadır.

Biz Monreal Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak yatırımınızın değerini koruyan, kaybınız olmaması konusunda en ince ayrıntıya kadar araştırmalar yapan, sizin tüm haklarınızı koruyan ve kollayan, işinde uzman danışmalar tarafından vermekteyiz bu hizmeti. Yaptığınız yatırımın; doğruluğu konusunda doğru yönlendirilmeniz, zaman periyodunun doğru hesaplanmış olması ve en önemlisi güvenirliliği konusunda tüm prensipleri düşünmekteyiz. Alım ya da satım konusunda kazancın anahtarının bilgili, tecrübeli ve uzman danışmalardan geçtiğinin farkında olan siz müşterilerimize bu hizmeti sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Alanın da satanın da gerçekten memnun olduğu alım- satımlar gerçekleştirilmesi için tüm çabamız.

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşınız.

LÜTFEN TEKLİF ALINIZ

Bizimle İletişime Geçin :

Monreal Proje Yönetim Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş

Adres Maslak Mah. Maslak Meydan Sokak No: 3 Veko Giz Plaza Kat: 18 Sarıyer - İstanbul
Telefon 0212 809 90 46
Email info@monrealprojeyonetim.com
Takip Edin