info@monrealprojeyonetim.com

0212 809 90 46

Konut Kiralama Hizmetleri

Evlerinizin atıl bir şekilde durmasını mı yoksa size gelir kapısı olmasını mı istersiniz? Kiralama hizmetlerimiz sayesinde kullanmadığınız her konutunuz size para kazandıracak desek?

Monreal Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, kapısı kapalı konutlarınızın tamamını gelir kapısı yapmaya karar verdik. Kullanılmayan konutlar, sizlere masraf olmaktan farklı işlere de yarasın istiyoruz.

Özellikle yazlık konutlar bu anlamda fikir kaynağımız oldular. Tüm yıl boyunca bakım gerektiren ve yapmadığınız takdirde ciddi külfet olan konutlarınız, kalite ve güven farkıyla kiralanabilecek. Kirala hizmeti kapsamında,  öncelikli olarak evinizin tanıtımı yapılacaktır. Kiralama yapmak isteyen kişilerle iletişime geçilecektir. Sözleşme işlemi kısmına geçildiğinde, sizin ve mülkünüzün tüm hakları korunmak şartıyla işinde uzman avukatlarca düzenlenmiş sözleşmeler imzalatılacaktır. Kiralama yapan misafirlerinizin de mağdur olmayacağı koşullar tamamen firmamızca sağlanmış olacaktır.

Bu hizmetten karşılıklı olarak yararlanmış tüm taraflar için memnuniyetin sağlanması firmamız garantisindedir. Aynı bir otel işletmeciliği gibi.  Bir misafirin konaklama süresinin ardından temizlik ve diğer gereksinimler sağlanmış olacaktır. Evinizin kapısı kapandığında yeni misafirlere hazır halde bırakılmış olacaktır. Bu sayede hem mülk sahibi hem de yeni gelecek misafirleriniz için memnuniyet sağlanmış olacaktır.

Konut Kiralama hizmetleri, siz mülk sahiplerinin yerine mülk sahibi gibi davranan, misafirler açısından ev sahibi olan kurumsal fakat samimi bir hizmettir.  Kiraya verilen dairelerin misafirlerce zarar görmemesi konusunda hassas, oluşabilecek zararların giderilmesi konusunda özel şartnameler ile koruyucudur. Kiralamaya konu konutların, fotoğraflı paylaşımında yanıltıcı ve yanlış bilgilendirmeler yapılmadan, olandan farklı görüntüler sunmamaktadır. Bu sayede misafirlerimiz için de güvenirliliği ön planda tuttuğumuzu ayrıca belirtmek isteriz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizin kusursuzluğunu firma misyonu belirlemiş bulunmaktayız. Kiralama hizmetinden yaralanmanız durumunda, kiralamaya konu tüm tarafların haklarının korunulması ve savunulması konusunda sonsuz titizlik ile çalışmaktayız. Hem mülk sahibinin hem de misafirimizin aldığı hizmetten memnun olması gayesi ile sınırsız hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Biliyoruz ki; mutlu misafirler mutlu yarınları getirecek bize.

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşınız.

LÜTFEN TEKLİF ALINIZ

Bizimle İletişime Geçin :

Monreal Proje Yönetim Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş

Adres Maslak Mah. Maslak Meydan Sokak No: 3 Veko Giz Plaza Kat: 18 Sarıyer - İstanbul
Telefon 0212 809 90 46
Email info@monrealprojeyonetim.com
Takip Edin