info@monrealprojeyonetim.com

0212 809 90 46

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik hizmetleri, özel konut ve sitelerin talepleri doğrultusunda güvenliğin sağlanması, buralarda yaşayanların huzur ve güven ortamı içinde yaşayabilmeleri için gerekli görülen denetim ve gözetim hizmetlerinin tamamıdır. 

Özellikle, birden çok konutun yer aldığı sitelerde, konaklayan kişi sayısının fazla olmasından kaynaklı güvenlik zafiyeti oluşmaktadır. Hem alansal büyüklüğün kontrolü zorlaştırması hem de konaklayanların sayısına eklenen misafir giriş çıkışları güven ortamını olumsuz etkilemektedir. Bu durumun yaratacağı huzursuzluğu ortadan kaldırmak için vermiş olduğumuz güvenlik hizmeti ile içiniz rahat bir şekilde yaşam alanlarınızı kullanabileceksiniz. 

Düzenli olan giriş çıkışların denetlenmesi ve gözlenmesi işin ilk etabıdır. Kontrollü giriş çıkışların olduğu konutlarda, güven ortamı sağlanmakla beraber caydırıcılık da ortaya çıkacaktır. Olması muhtemel yasa dışı saldırılara karşı, özel güvenlik hizmeti elemanları ilk etap koruyucu etki olacaktır.  Kalabalık ortamlarda muhtemel olarak ortaya çıkabilecek acil durumların ilk müdahalesi de güvenlik hizmeti kapsamındadır.

Site, konut ya da tesis içinde etkin devriye sistemi ile oluşabilecek zararlı durumların önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Bu devriyeler sayesinde sistemli bir güvenlik oluşturulması sağlanmaya çalışılmaktadır. Özel güvenlik birimlerince alınmış eğitimler doğrultusunda, oluşabilecek sabotaj ve terör eylemlerine karşı güvenlik önlemleri alınmaya çalışılmaktadır.  

Site ya da tesis içine giren çıkan tüm araçların kaydı yapılmakta, bu sayede yabancı araçlardan kaynaklanacak zararlar hemen belirlenebilmektedir.  Alan olarak genişliğin verebileceği zafiyetin önüne geçmek için çevre kameralama sistemi uygulanmaktadır. Yine site içerisinde özellikle hareketli alanlarda kamera sistemi uygulaması yapılmaktadır. Giriş çıkışın yoğun olduğu kapılarda hem araç hem de yaya takibi açısından kamera sistemi uygulanmaktadır. 

İnsan yoğunluğuna bağlı olarak artacak araç trafiğinin de huzursuzluk yaratmaması açısından park kontrolleri yapılmaktadır. Site dışından tamirat, tadilat, arıza, bakım, onarım için gelen resmi veya özel şahıslar  kimlikleri sorulmak suretiyle kontrol edilecek davet ve görevleri dışındaki müdahaleleri  önlenecek, görev ve talimat sınırlarını aşmamaları sağlanacaktır.

Güvenlik hizmetleri güler yüzlü, alanında uzman kişilerce ve uzman kurumlarca verilmektedir. Konusu gereği güvenliği sağlamakla görevli kişiler güvenilir olmalıdır. Konaklamanız sırasında ve sonrasında güven içinde olacağınız ortamlar sağlanması esas alınmıştır.

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Bize Ulaşınız.

LÜTFEN TEKLİF ALINIZ

Bizimle İletişime Geçin :

Monreal Proje Yönetim Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş

Adres Maslak Mah. Maslak Meydan Sokak No: 3 Veko Giz Plaza Kat: 18 Sarıyer - İstanbul
Telefon 0212 809 90 46
Email info@monrealprojeyonetim.com
Takip Edin